Multiserwis

Szanowni Klienci,Informujemy, że od 1 września 2017r. firma INM Sp. z o.o. oprócz serwisu Państwa urządzeń
do odbioru internetu, wprowadza nową usługę pod nazwą Multiserwis.

Polega ona na kompleksowej obsłudze serwisowej, naprawie i montażu urządzeń do odbioru telewizji, zarówno satelitarnej, DVB-t zarówno jak i sprzętu komputerowego.

Prowadzimy również serwis oraz montaż monitoringu na sprzęcie najlepszych marek dostępnych na rynku w konkurencyjnych cenach.

Jeśli Macie Państwo w domu antenę satelitarną, antenę do odbioru telewizji DVB-t, komputer stacjonarny, laptop, tablet, monitoring możemy świadczyć usługi dotyczące naprawy, rozbudowy, montażu, serwisu oraz przeglądu Państwa sprzętu.

Preferencyjne warunki cenowe sprawiają, że jesteśmy rozpoznawani na rynku, a zdobyte doświadczenie i zadowoleni klienci potwierdzają nasze kwalifikacje.

Koniec z szukaniem serwisantów oraz kosztownymi naprawami serwisowymi, po prostu zadzwoń i umów się na wizytę naszego technika bez wychodzenia z domu.

Nie pobieramy opłat za podstawową diagnostykę sprzętu. Nie stawiamy klienta pod ścianą, jeżeli koszty naprawy są zbyt wysokie - sprzęt można odebrać nie ponosząc kosztów diagnostyki.

Obszar naszej działalności to:
Ciechanów, Glinojeck, Raciąż, Gostynin, Pacyna, Sanniki, Szczawin Kościelny, Radzanów, Bielsk, Bodzanów, Bulkowo, Drobin, Radzanowo, Staroźreby, Baboszewo, Dzierzążnia, Naruszewo, Płońsk, Raciąż, Sochocin, Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo, Zawidz, Bieżuń, Lutocin, Siemiątkowo, Żuromin i inne.

ZADZWOŃ lub wyślij SMS na numer 664 443 979, a na pewno się odezwiemy.

ZAMÓWIENIA I PYTANIA MOŻNA KIEROWAĆ RÓWNIEŻ DROGĄ MAILOWĄ,
LUB PO WEJŚCIU NA STRONĘ Facebook.

Poszukujesz sprzętu, chcesz osobiście zamówić usługę przyjdź do nas do biura:
Raciąż Plac Mickiewicza 4, Pn-Pt od 8.00-16.00, sobota 9.00-13.00

Aktualności

16.05.2018

MODERNIZACJA SIECI
NOWY DWÓR GDAŃSKI

Szanowni Klienci,
Informujemy, iż z uwagi na modernizację sieci w Nowym Dworze Gdańskim możemy Państwu zaproponować usługę na najwyższym poziomie.
Przygotowaliśmy ofertę na
Internet bez limitu,
a przede wszystkim
BEZ ZOBOWIĄZAŃ.
Żadnych umów, ściągasz ile chcesz, a płacisz ile się Tobie podoba,
tylko wtedy kiedy chcesz korzystać.
Oferujemy transfer 40Mbps i 80Mbps.
Szczegóły w zakładce aktualności.

23.03.2018

Informacja
Szanowni Klienci,
Pragniemy poinformować, że od dnia 23.03.2018 uruchomiliśmy możliwość bezgotówkowego regulowania należności, w biurach w Giżycku i Raciążu.
karty_mini

28.02.2018

Zmiana numeru telefonu
Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniu 28.02.2018 uległ zmianie numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta na Mazurach, aktualny numer to 664 443 963.

10.05.2017

UWAGA, zbliża sie okres burzowy!
Szanowni Klienci,
Firma INM Sp. z o.o. zaleca wyłączanie anten z zasilania w czasie burzy (wyciągnięcie wtyczki z gniazdka elektrycznego). Przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie anteny w wyniku powstania przepięcia w sieci elektrycznej podczas burzy. Aby zapobiec uszkodzeniu anteny należy bezwzględnie zastosować się do powyższych zaleceń.

08.02.2017

Ostrzeżenie!
Szanowni Klienci,
Informujemy, że INM Sp. z o.o. nie jest organizatorem żadnych konkursów. Przestrzegamy naszych wszystkich użytkowników Internetu przed oszustwami tego typu. Prosimy zachować szczególną ostrożność!

02.12.2016

UWAGA
Szanowni Klienci,
pragniemy poinformować, że od dnia 03.12.2016 (sobota), wprowadzamy możliwość zgłaszania awarii w soboty w godzinach 9:00-14:00.
Szczegóły w zakładce kontakt.