Technologia

Nasza firma wykorzystuje najnowszą technologię i sprawdzone rozwiązania. Nie tylko śledzimy rozwój nowoczesnych technologii dostępu do Internetu ale regularnie je wdrażamy. Taka polityka firmy umożliwia naszym Klientom korzystanie z pełni dobrodziejstw informatyzacji. Nasze łącza otworzą drogę do Internetu, usprawnią firmę, podniosą zabawę i rozrywkę na wyższy poziom i umożliwią kontakt z całym światem.
Prezentujemy poniżej informacje o źródle wysokiej jakości naszych łącz oraz możliwości jakie niesie dla Państwa nasza oferta.

Światłowody to przeroczyste włókna zbudowane ze szkła lub tworzywa sztucznego, które do transmisji danych używają światła.
Kable oparte np. na miedzi i transmisji elektrycznej nie są w stanie konkurować ze światłowodami. Ze szkieletem Internetu łączymy się właśnie światłowodami. Ma to ogromny wpływ na jakość i szybkość działania naszych łącz.

Bezprzewodowa technologia Wi-Fi - przyszłościowa technologia, umożliwiająca budowę rozległych sieci internetowych oraz sieci lokalnych. Wiele miast świata, takich jak Nowy Jork, tworzy obszary zwane hotspotami, które pozwalają na bezprzewodowe korzystanie z Internetu.
Możemy dotrzeć do każdego Klienta. Oferujemy szybki dostęp do Internetu z każdego punktu domu. Odkryj swobodę bez kabli!

Limit - to słowo towarzyszy wielu usługom. Limit na transfer, limit lub blokada usług internetowych, takich jak sieci wymiany plików (p2p).
My nie ograniczamy transferów. Nie blokujemy usług w Internecie, takich jak p2p ani żadnych innych.

Transfery: Download, upload - to terminy określające transfer danych do Klienta i od Klienta. Mierzy się je w kbps czyli kilobitach / sekundę. Należy pamiętać, że 8 bitów to 1 bajt.
Przykładowo 1024kb/s to 128kB/s (1 megabit/s to 128 kilobajtów/s).
Nasza technologia gwarantuje transfery zgodnie z umową. Podczas transferu danych nie występują przerwy i zerwania. Ma to istotny wpływ na prawidłowe działanie wielu gier, aplikacji i komfort pracy.

Aktualności

16.05.2018

MODERNIZACJA SIECI
NOWY DWÓR GDAŃSKI

Szanowni Klienci,
Informujemy, iż z uwagi na modernizację sieci w Nowym Dworze Gdańskim możemy Państwu zaproponować usługę na najwyższym poziomie.
Przygotowaliśmy ofertę na
Internet bez limitu,
a przede wszystkim
BEZ ZOBOWIĄZAŃ.
Żadnych umów, ściągasz ile chcesz, a płacisz ile się Tobie podoba,
tylko wtedy kiedy chcesz korzystać.
Oferujemy transfer 40Mbps i 80Mbps.
Szczegóły w zakładce aktualności.

23.03.2018

Informacja
Szanowni Klienci,
Pragniemy poinformować, że od dnia 23.03.2018 uruchomiliśmy możliwość bezgotówkowego regulowania należności, w biurach w Giżycku i Raciążu.
karty_mini

28.02.2018

Zmiana numeru telefonu
Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniu 28.02.2018 uległ zmianie numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta na Mazurach, aktualny numer to 664 443 963.

10.05.2017

UWAGA, zbliża sie okres burzowy!
Szanowni Klienci,
Firma INM Sp. z o.o. zaleca wyłączanie anten z zasilania w czasie burzy (wyciągnięcie wtyczki z gniazdka elektrycznego). Przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie anteny w wyniku powstania przepięcia w sieci elektrycznej podczas burzy. Aby zapobiec uszkodzeniu anteny należy bezwzględnie zastosować się do powyższych zaleceń.

08.02.2017

Ostrzeżenie!
Szanowni Klienci,
Informujemy, że INM Sp. z o.o. nie jest organizatorem żadnych konkursów. Przestrzegamy naszych wszystkich użytkowników Internetu przed oszustwami tego typu. Prosimy zachować szczególną ostrożność!

02.12.2016

UWAGA
Szanowni Klienci,
pragniemy poinformować, że od dnia 03.12.2016 (sobota), wprowadzamy możliwość zgłaszania awarii w soboty w godzinach 9:00-14:00.
Szczegóły w zakładce kontakt.